تبلیغات
دانلود جدیدترین آهنگ ها - آخرین خبرها از آلبوم جدید محسن چاووشی
دانلود جدیدترین آهنگ ها
سبز باشید و سبز بمانید
جمعه 6 شهریور 1388

آخرین خبرها از آلبوم جدید محسن چاووشی

جمعه 6 شهریور 1388

نوع مطلب : اخبار، 
نویسنده : امیر كشكولی

آخرین خبرها از آلبوم جدید محسن چاووشی به همراه توضیحاتی درباره حرفهای منتشر شده از زبان محسن چاووشی

( پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید | Exclusive By Biseda.Ir )

 

 


اخیرا خبرهای زیادی از زبان محسن چاووشی در جامعه مجازی و حقیقی بخش شده که میشه گفت خیلی از اونها درست و بعضی از آنها به طور واضح کذب بوده است . آلبوم جدید محسن چاوشی هم اکنون آماده شده و البته میکس و مستر نهایی اونها باقی مونده و این کار رو مثل آلبوم یه شاخه نیلوفر خود محسن عزیز انجام خواهد داد .

این آلبوم حدودا عید فطر پخش نخواهد شد . در حقیقت این زمان برای محسن چاوشی وجود نداره و یقیناً این آلبوم مدتی بعد از ماه مبارک رمضان عرضه خواهد شد . بیان نامی عجیب و غریب برای آلبوم جدیدش در سایت های مختلف کمی تعجب آور بود چرا که اصلا نامی برای آلبوم به طور قطعی تعیین نشده و محسن چاوشی حتما سلیقه نهایی خودش رو در آن دخالت خواهد داد . بر روی کاور آلبوم جدید نام محمدرضا آهاری به عنوان تنظیم کننده درج خواهد شد ولی در اکثر ترکها خود محسن چاوشی نظر نهایی رو داده که این میتونه وعده یک آلبوم فوق العاده رو بده . این آلبوم شامل 11 ترک نهایی است و یکی از ترانه ها رو آقای یاکیده عزیز سروده و سایر ترانه ها مثل همیشه بر عهده حسین صفا و امیر ارجینی خواهد بود . همراهی همیشگی عزیزانی همچون فیروز ویسانلو - سیامک شکوری - ایمان حجت و سید محمد بهراد جاسمی به زیبایی بیشتر کار افزوده است !

اما بریم سر حرفهای منتشر شده از زبان محسن چاووشی :

اخیرا مطلبی از زبان محسن چاوشی عزیز در سایت رسمی وی منتشر شده که خیلی سوالات در ذهن هواداران وی شکل گرفته . مثلا خاموش بودن پلاگین های صدا در هنگام مستر و نسخه ی نهایی کار و تحویل آن به کمپانی و ارشاد !!!!!!!!!!! بعید میدونم که چنین اشتباهی از محسن چاوشی انجام بگیره . آن هم آلبومی که تحویل کمپانی داده شده و عرضه شده و این خطا تا به حال مورد توجه کسی قرار نگرفته باشه . شاید اشتباه در انتقال بیان محسن باشد و شاید ....... .

مطمئناً نظر محسن چاوشی در تنظیم نهایی آلبوم جدید این اشتباه رو جبران خواهد کرد .