تبلیغات
دانلود جدیدترین آهنگ ها - خبر های خوش از البوم های جدید از جمله حمید عسگری . علی اصحابی . محسن یگانه . محسن چاوشی . رضا صادقی و...
دانلود جدیدترین آهنگ ها
سبز باشید و سبز بمانید
پنجشنبه 22 مرداد 1388

خبر های خوش از البوم های جدید از جمله حمید عسگری . علی اصحابی . محسن یگانه . محسن چاوشی . رضا صادقی و...

پنجشنبه 22 مرداد 1388

نوع مطلب :
نویسنده : امیر كشكولی

خبر های خوش از البوم های جدید از جمله حمید عسگری . علی اصحابی . محسن یگانه . محسن چاوشی . رضا صادقی و..... که به زودی در ماه رمضان و عید فطر البوم ها عرضه میشود.

آلبوم جدید حمید عسگری با نام کما2 که به تولدش هم نزدیک می شود آماده انتشار و عرضه در سراسر کشور می باشد ، این آلبوم قرار بود مدت‌ها پیش وارد بازار موسیقی کشور شود ، ولی اتفاقاتی که رخ داد مانع این امر شد ... اما آقای مشایخی مدیر موسسه پویا موزیک از توزیع این آلبوم بسیار زیبا در سراسر کشور خبر داد و این آلبوم هم هم‌زمان با عید فطر روانه بازار رسمی موسیقی ایران خواهد شد.
متاسفانه از زمان انتشار آلبوم علی اصحابی با نام تو راست میگی اطلاع دقیقی نداریم ولی به احتمال زیاد قبل از ماه رمضان منتشر خواهد شد!
آلبوم‌های بزرگانی مانند محسن یگانه، محسن چاووشی، رضا صادقی، حمید حامی، داریوش خواجه‌نوری و امیر تاجیک هم چنانچه کارهای پایانی برای مجوزشان انجام شود و شماره انتشار از وزارت ارشاد صادر شود ، برای عید فطر آماده شده و وارد بازار موسیقی کشور خواهند شد